Přeprava chlazeného a mraženého zboží

  • Naše služby jsou přizpůsobeny pro bezpečnou a efektivní přepravu chlazeného a mraženého zboží, s důrazem na zachování kvality a čerstvosti vašich produktů
  • Naše vozidla jsou vybavena pokročilými chladicími systémy, zajistíme optimální podmínky pro vaše zboží po celou dobu přepravy
  • Dodržujeme nejpřísnější průmyslové standardy a HACCP předpisy pro zajištění bezpečnosti a spolehlivosti přepravy vašich produktů

Poskytujeme široké možnosti v oblasti přepravy chlazeného a mraženého zboží

V oblasti logistiky chlazeného a mraženého zboží přinášíme řešení na míru vašim specifickým potřebám. Specializujeme se na bezpečnou a regulovanou přepravu potravin a jiných citlivých produktů, které vyžadují udržování konstantní teploty. Náš vozový park je vybaven nejmodernějšími chladícími systémy, zajišťujícími, že vaše zboží zůstane v optimálních podmínkách během celého transportu.

Díky pečlivému dodržování předpisů a standardů HACCP vám můžeme zaručit nejen bezpečnost, ale i zachování kvality a čerstvosti vašich produktů. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly nejen aktuálním potřebám trhu, ale i vašim individuálním požadavkům.

Chladících a mrazících vozidel
Denně přepravených chlazených zásilek

Náš vozový park

Náš vozový park se skládá ze 125 vlastních vozidel. Jsme pevně odhodláni minimalizovat naše dopady na životní prostředí, a proto se pyšníme tím, že zhruba 20 vozidel z našeho vozového parku je plně elektrických. Tímto způsobem přispíváme k udržitelnější budoucnosti a snižujeme emise škodlivých látek do ovzduší.

Vozový park neustále rozšiřujeme a obměňujeme. Všechny naše vozy jsou nové s maximálním stářím do 3 let. Během životního cyklu našich vozidel dbáme na řádnou údržbu v autorizovaných servisech a potřebnou péči.

Snažíme se o vyvážený mix vozidel na konvenční pohon, vozidel jezdících na CNG a elektroaut. Všechna naše vozidla jsou napojena na GPS monitoring a vybraná vozidla pak jezdí v teplotních i jiných režimech, jako například chlazené, mražené, s trezorem a podobně.

Náš závazek planetě

Udržitelnost a odpovědný přístup k životnímu prostředí jsou pro společnost zásadními hodnotami. Aktivně se snažíme minimalizovat dopad našeho podnikání na životní prostředí a přispět k udržitelnému rozvoji společnosti. Jedním z nejviditelnějších rozdílů mezi námi a naší konkurencí je dlouhodobě aktivní využití elektrických a CNG vozidel v praxi.