Skladové služby a spedice

  • Díky naší síti výdejních skladů a celorepublikovém pokrytí jsme schopni připravit individuální řešení pro jakoukoliv logistickou situaci.
  • Využíváme nejnovější technologie - máme vlastní digitální management skladu
  • Sklady fungují 24/7

Pomůžeme vám s uskladněním vašich produktů i s převozem mezi sklady a výdejnami

Máme k dispozici rozsáhlou síť skladů po celé republice, která nám umožňuje nabízet profesionální skladování. Bez ohledu na velikost a náročnost zásilek jsme schopni poskytnout efektivní a bezpečné skladovací řešení.

V dnešním rychlém světě obchodu je klíčové mít spolehlivého partnera pro skladování, který dokáže flexibilně reagovat na vaše potřeby. HRAL přináší prvotřídní skladovací řešení s garancí efektivity a bezpečnosti, bez ohledu na velikost a náročnost vašich zásilek.

  • Bezpečnost a dostupnost: Naše rozsáhlá síť moderních skladů po celé České republice je vybavena nejnovějšími bezpečnostními systémy.

  • Flexibilita: Přizpůsobíme se vašim specifickým potřebám a zajistíme, že vaše zboží bude vždy bezpečně uskladněno a připraveno k expedici.

  • Digitální správa skladu: Díky pokročilému software, který HRAL využívá pro digitální správu skladů a logistiky, máte neustálý přehled o stavu vašich zásilek.

Proces našeho skladování: Zahájení spolupráce s námi je hračka. Naši odborníci se postarají o hladký příjem, skladování a následný výdej vašeho zboží. Vše je řízeno inovativním softwarovým řešením, které umožňuje efektivní sledování a správu zásilek v reálném čase.

S HRAL jste v dobrých rukou. Váš obchod může růst bez starostí s profesionálním partnerem, který vám zajistí, že vaše zboží bude vždy bezpečně uloženo a správně spravováno.

Skladů a výdejních míst v republice
Naskladněných zásilek denně